Cart
Custom content
<p>This is custom content</p>

Callisa kolekcija

Calissa kolekcija yra puikus pasirinkimas individualiems klientams, ieškantiems aukštos kokybės grindų, kurios atitiks ir komercinėse patalpose, pavyzdžiui, viešbučių kambarius, keliamus reikalavimus.

Patentuota Uniclic technologija užtikrina lengvą ir saugų montavimą, o integruotas IXPE –  Silent Step Pad™ paklotas ir medieną imituojanti struktūra suteikia unikalumo bet kokiai patalpai.

Nesvarbu, ar dekoruosite svetainę, miegamąjį ar viešbučio kambarį, Calissa kolekcija suteiks jums grožį ir ilgaamžiškumą daugelį metų.

Aktyvūs filtrai

Callisa Antico

22,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

 Callisa Antico dekoras yra elegantiškas ir natūralus senos, kaimiškos medienos imitacija. Jai būdingas unikalus raštas ir gilūs įdubimai, suteikiantys autentiško medinių grindų charakterio.

Šiam dekorui būdingi įvairūs rudos ir smėlio spalvos atspalviai, kurie puikiai dera prie kaimiško, klasikinio ir industrinio interjero. Dėl savo natūralios apdailos ir medienos struktūros Calissa Antico plokštė suteikia šilumos ir žavesio bet kokiam kambariui.

Calissa Antico matmenys yra 1220 mm ilgio ir 228 mm pločio, todėl galite sukurti tolygų ir harmoningą grindų paviršiaus išdėstymą. 

Calissa Antico yra puikus pasirinkimas svetainėms, valgomiesiems, miegamiesiems ir biurams, sukuriant jaukią ir elegantišką atmosferą.

Callisa Grisa

22,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Calissa Grisa yra pasiūlymas, kuris tikrai pradžiugins modernaus dizaino mėgėjus. Šis subtilių pilkų atspalvių dekoras suteiks jūsų interjerui modernumo ir elegancijos, sukurs nepakartojamą atmosferą.

Callisa Grisa  – tai skirtingų pilkų atspalvių derinys, suteikiantis minimalistinį ir modernų charakterįŠios subtilios spalvos puikiai dera su modernaus interjero stiliumi, suteikia gaivumo ir rafinuotumo. 

Calissa Grisa matmenys yra 1220 mm ilgio ir 228 mm pločio, todėl galite sukurti tolygų ir harmoningą grindų paviršiaus išdėstymą. 

Calissa Grisa puikiai tiks svetainėms, virtuvėms, biurams ir kitoms patalpoms, kuriose norisi sukurti šiuolaikiško žavesio kupiną erdvę.

Callisa Miel

22,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Calissa Miel dekoras yra unikalus pasiūlymas, suteikiantis jūsų interjerui šilumos ir elegancijos. Medaus ąžuolo įkvėptas dekoras džiugina natūraliu medžio žavesiu, sukuria harmonijos ir jaukumo atmosferą bet kurioje patalpoje.

Callisa Miel  matoma medienos struktūra suteikia šiam dekorui unikalią, natūralią išvaizdą, artimą tikram medžiui. 

Calissa Miel matmenys yra 1220 mm ilgio ir 228 mm pločio, todėl galite sukurti tolygų ir harmoningą grindų paviršiaus išdėstymą. 

Calissa Miel puikiai tinka svetainėms, miegamiesiems, valgomiesiems ir kitoms patalpoms, kuriose norite sukurti unikalią, kupiną šilumos ir elegancijos erdvę.

Callisa Nordic

22,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Calissa Nordic – tai švelnių šviesios medienos atspalvių derinys, suteikiantis lengvo, malonaus charakterio. Ryškios spalvos puikiai atspindi skandinavišką stilių, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas minimalistiniam interjerui ir natūralioms medžiagoms. Dėl natūralios apdailos ir tikroviškos medienos struktūros Calissa Nordic sukuria jaukią ir atpalaiduojančią atmosferą.

Callisa Nordic matoma medienos struktūra suteikia šiam dekorui unikalią, natūralią išvaizdą, artimą tikram medžiui. 

Calissa Nordic matmenys yra 1220 mm ilgio ir 228 mm pločio, todėl galite sukurti tolygų ir harmoningą grindų paviršiaus išdėstymą. 

Calissa Nordic pasirinkimas tiems, kurie nori sukurti skandinaviško stiliaus įkvėptą interjerą. 

Callisa Sabbia

22,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Calissa Sabbia nuves jus į įsivaizduojamus gražius smėlio paplūdimius. Šilti smėlio atspalviai suteiks jūsų interjerui lengvumo, ramybės ir atsipalaidavimo.

Callisa Sabbia dekoras išsiskiria matoma medžio struktūra, kuri suteikia autentišką natūralaus medžio išvaizdą ir tekstūrą.

Calissa Sabbia matmenys yra 1220 mm ilgio ir 228 mm pločio, todėl galite sukurti tolygų ir harmoningą grindų paviršiaus išdėstymą. 

Calissa Sabbia yra puikus pasirinkimas, jei svajojate apie interjerą, įkvėptą gražių paplūdimių ir vasaros poilsio. Jis puikiai tinka miegamiesiems, svetainėms ar erdvėms, kuriose norite sukurti ramybės ir atostogų poilsio atmosferą. Dėl šio dekoro jūsų interjeras skleis žavesį ir lengvumą, skatins pailsėti ir atsipalaiduoti.

Callisa Vero

22,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Calissa Vero yra pasiūlymas gamtos ir autentiško medžių grožio mėgėjams

Callisa Vero yra dekoras, skleidžiantis medžio grožį. Jo tikroviška natūralaus ąžuolo imitacija sukuria įspūdį, kad jūsų namuose yra tikros medienos. 

Calissa Vero matmenys yra 1220 mm ilgio ir 228 mm pločio, todėl galite sukurti tolygų ir harmoningą grindų paviršiaus išdėstymą. 

Calissa Vero yra puikus pasirinkimas žmonėms, norintiems priartinti gamtą prie savo namų. Puikiai tinka svetainėms, valgomiesiems ir miegamiesiems, sukuria ramybės ir gamtos artumo atmosferą. Dėl šio dekoro jūsų interjeras įgaus autentiško charakterio ir grožio.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website