Cart
Custom content
<p>This is custom content</p>

NUDO kolekcija

Pasirinkę Nudo, investuojate į grožį ir patikimumą. Tai grindys, kurios pateisins Jūsų lūkesčius nepriklausomai nuo patalpos tipo ar naudojimo intensyvumo. Suteikite savo interjerui naują grožio dimensiją su Nudo kolekcija!

Ši danga atspari intensyviam eismui ir naudojimui, puikiai tinka viešosioms erdvėms. Pasirinkę Nudo, būsite tikri, kad jūsų grindys daugelį metų išlaikys nepriekaištingą išvaizdą.

Dėl itin matinės sinchroninės struktūros Natural Wood Flow™ technologijos dėka pasiekiame kvapą gniaužiantį efektą. Tai ne tik grindys – tai gamtos atvaizdas, džiuginantis kiekvieną, kuris kada nors svajojo apie autentišku medžio žavesiu pripildyto interjero harmoniją ir grožį.

Nudo ne tik imituoja medieną, bet ir tampa juo. Medžio piešimo raštas puikiai sinchronizuojasi su plokštės struktūra, todėl galima tikroviškiausiai atkurti medieną, beveik taip, lyg savo namuose turėtumėte gamtos gabalėlį.

Nudo yra unikalus pasirinkimas tiems, kurie nori sukurti interjerus, kuriuose kiekvienas žingsnis būtų pasivaikščiojimas tikru medžiu, o kiekvienas žvilgsnis – kelionė į gamtą. Paverskite savo interjerą grožio ir harmonijos oaze su Nudo kolekcija.

Aktyvūs filtrai

Nudo Banco

33,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Nudo Banco  klasikinė elegancija susilieja su ilgaamžiškumu ir moderniomis technologijomis. Šis unikalus Villerock dekoras primena sendinto, kaimiško ąžuolo atmosferą

Nudo Banco išsiskiria ne tik savo estetika, bet ir išskirtiniu atsparumu trinčiai, drėgmei ir įbrėžimams, todėl jos yra idealus sprendimas intensyviai naudojamoms svetainėms, virtuvėms ir vonios kambariams. Villerock grindyse naudojama revoliucinė Mineral Hybrid Core (MHC) technologija užtikrina ne tik grindų ilgaamžiškumą, bet ir nepaprastą jų matmenų stabilumą, o tai reiškia montavimo paprastumą ir ilgalaikę estetiką.

Naudojant Natural Wood Flow ™ technologiją medienos atkūrimas yra labai tikroviškas. 

Nudo Banco grindys turi neįtikėtiną 19 dB triukšmo mažinimą, todėl interjeras tampa ramybės oaze. 

Nudo Paglia

33,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Nudo Paglia  tai puikiai atkartotas grūdėtumas, subtilūs smėlio ir rudi atspalviai.

Nudo Paglia išsiskiria ne tik savo estetika, bet ir išskirtiniu atsparumu trinčiai, drėgmei ir įbrėžimams, todėl jos yra idealus sprendimas intensyviai naudojamoms svetainėms, virtuvėms ir vonios kambariams. Villerock grindyse naudojama revoliucinė Mineral Hybrid Core (MHC) technologija užtikrina grindų ilgaamžiškumą.

Nudo Paglia grindys yra ekologiškos, pagamintos nenaudojant ftalatų ir formaldehido, todėl yra saugus pasirinkimas alergiškiems žmonėms ir šeimoms su mažais vaikais.

Suderinamumas su šildomomis grindimis suteikia papildomo komforto ir energijos vartojimo efektyvumo, o integruota Silent Step Pad ™ sistema užtikrina tylius žingsnius, užtikrindama ramybę ir tylą bet kurioje patalpoje.

Nudo Caldo

33,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Nudo Caldo džiugina natūraliomis spalvomis. Šiltas ir šviesus šių grindų tonas suteikia bet kokiam kambariui namų šilumos ir ramybės pojūtį, sukuria erdvę, kurioje norite būti.

Nudo Caldo išsiskiria ne tik savo estetika, bet ir išskirtiniu atsparumu trinčiai, drėgmei ir įbrėžimams, todėl jos yra idealus sprendimas intensyviai naudojamoms svetainėms, virtuvėms ir vonios kambariams. Villerock grindyse naudojama revoliucinė Mineral Hybrid Core (MHC) technologija užtikrina grindų ilgaamžiškumą.

Nudo Caldo grindys yra ekologiškos, pagamintos nenaudojant ftalatų ir formaldehido, todėl yra saugus pasirinkimas alergiškiems žmonėms ir šeimoms su mažais vaikais.

Suderinamumas su šildomomis grindimis suteikia papildomo komforto, o integruota Silent Step Pad ™ sistema užtikrina tylius žingsnius.

Nudo Prata

33,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Nudo Prata grindys yra subtilios pilkos spalvos, atspindi natūralią medžio struktūrą.

Nudo Prata dėl naujoviškos Mineral Hybrid Core technologijos yra ne tik neįtikėtinai patvarios, bet ir lengvai montuojamos bei prižiūrimos. Todėl jos yra idealus pasirinkimas intensyviai naudojamose patalpose – tiek privačiuose namuose, tiek komercinėse patalpose, pavyzdžiui, restoranuose ar biuruose. 

Dėl integruoto IXPE pakloto grindys yra tylios ir patogios, kartu užtikrina puikią garso izoliaciją.

Naudojant UNICLIC technologiją, montavimas tampa paprastas ir greitas. Nudo Prata taip pat yra ekologiško pasirinkimo sinonimas – joje nėra ftalatų ar formaldehido.

Nudo Soleado

33,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Nudo Soleado derina natūralios medienos grožį su naujovišku patvarumu, kurį siūlo MHC (Mineral Hybrid Core) technologija. Pateiktas dekoras dėl savo unikalios struktūros ir dizaino įneša šilumą ir natūralų medžio žavesį į bet kokį interjerą, kartu užtikrina aukštą atsparumą drėgmei, įbrėžimams ir smūgiams.

Nudo Soleado yra puikus pasirinkimas tiek privatiems namams, tiek intensyvaus eismo erdvėms,  pavyzdžiui, viešbučiams ar automobilių salonams.

Naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir yra 100% atsparios vandeniui, todėl jas galima naudoti net reikliausiose patalpose, tokiose kaip virtuvė ar vonios kambarys. Be to, Villerock grindys neturi ftalatų ar formaldehido, o jų montavimas yra greitas ir paprastas dėl patentuotos UNICLIC technologijos .

Nudo Terra

33,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Nudo Terra yra nesenstančios elegancijos esmė, puikiai atspindinti sodrią tekstūrą ir šiltus natūralaus medžio atspalvius.

Nudo Terra išsiskiria ne tik savo estetika, bet ir išskirtiniu atsparumu trinčiai, drėgmei ir įbrėžimams, todėl jos yra idealus sprendimas intensyviai naudojamoms svetainėms, virtuvėms ir vonios kambariams. Villerock grindyse naudojama revoliucinė Mineral Hybrid Core (MHC) technologija užtikrina grindų ilgaamžiškumą.

Įsineškite į savo namus gamtos prabangą su Nudo Terra, naudodamiesi UNICLIC sistemos lengvu montavimu ir mėgaukitės tyliu bei patogiu paviršiumi dėl integruoto Silent Step Pad ™. Mūsų grindys neturi ftalatų ar formaldehidų, o tai garantuoja, kad jūsų pasirinkta erdvė bus ne tik graži, bet ir sveika jums ir jūsų šeimai.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website