Cart
Custom content
<p>This is custom content</p>

Vinilinės grindys

Villerock kai grožis ir funkcionalumas eina koja kojon. Tai puikaus dizaino ir aukščiausios kokybės medžiagų derinys, kuris pabrėš Jūsų interjero charakterį, suteikdamas jam unikalų stilių. 

Villerock prekės ženklas yra ne tik elegancijos ir stiliaus, bet ir solidumo bei patikimumo sinonimas. Kiekviena mūsų vinilinės dangos detalė yra kruopščiai sukurta, kad atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Ši vinilinė danga yra atspari drėgmei, dėmėms ir smūgiams, todėl išlaiko savo išvaizdą ir funkcionalumą ilgus metus.

Prisijunkite prie tūkstančių patenkintų klientų, kurie atrado Villerock pasaulį ir sukūrė gražias bei stilingas grindis savo namuose ir komercinėse erdvėse. Su Villerock galite pasitikėti kokybe, kuri ištvers laiko išbandymą ir suteiks jūsų interjerui unikalumo.

Aktyvūs filtrai

Callisa Antico

22,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

 Callisa Antico dekoras yra elegantiškas ir natūralus senos, kaimiškos medienos imitacija. Jai būdingas unikalus raštas ir gilūs įdubimai, suteikiantys autentiško medinių grindų charakterio.

Šiam dekorui būdingi įvairūs rudos ir smėlio spalvos atspalviai, kurie puikiai dera prie kaimiško, klasikinio ir industrinio interjero. Dėl savo natūralios apdailos ir medienos struktūros Calissa Antico plokštė suteikia šilumos ir žavesio bet kokiam kambariui.

Calissa Antico matmenys yra 1220 mm ilgio ir 228 mm pločio, todėl galite sukurti tolygų ir harmoningą grindų paviršiaus išdėstymą. 

Calissa Antico yra puikus pasirinkimas svetainėms, valgomiesiems, miegamiesiems ir biurams, sukuriant jaukią ir elegantišką atmosferą.

Imperial Arena

26,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Imperial Arena dekoras yra modernaus dizaino ir natūralaus grožio esmė. Įkvėptas šviesaus ąžuolo atspalvio, jis sukuria ramybės ir erdvumo atmosferą bet kokiam interjerui, kartu pabrėžiant šiuolaikišką charakterį.

Naudojant Mineral Hybrid Core (MHC) technologiją, natūralios medienos estetika sujungiama su neprilygstamu akmens patvarumu. Imperial Arena grindys yra atsparios vandeniui, įbrėžimams ir lengvai montuojamos.

Imperial Arena garantuoja akustinį komfortą dėka Silent Step Pad technologijos. Danga taip pat yra saugi alergiškiems žmonėms ir ekologiška, joje nėra ftalatų ar formaldehido.

Dėl savo universalumo tinka bet kokio tipo patalpoms – nuo ​​modernių gyvenamųjų kambarių, miegamųjų iki biurų ir komercinių patalpų, kur estetika dera su funkcionalumu.

Nudo Banco

33,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Nudo Banco  klasikinė elegancija susilieja su ilgaamžiškumu ir moderniomis technologijomis. Šis unikalus Villerock dekoras primena sendinto, kaimiško ąžuolo atmosferą

Nudo Banco išsiskiria ne tik savo estetika, bet ir išskirtiniu atsparumu trinčiai, drėgmei ir įbrėžimams, todėl jos yra idealus sprendimas intensyviai naudojamoms svetainėms, virtuvėms ir vonios kambariams. Villerock grindyse naudojama revoliucinė Mineral Hybrid Core (MHC) technologija užtikrina ne tik grindų ilgaamžiškumą, bet ir nepaprastą jų matmenų stabilumą, o tai reiškia montavimo paprastumą ir ilgalaikę estetiką.

Naudojant Natural Wood Flow ™ technologiją medienos atkūrimas yra labai tikroviškas. 

Nudo Banco grindys turi neįtikėtiną 19 dB triukšmo mažinimą, todėl interjeras tampa ramybės oaze. 

Callisa Grisa

22,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Calissa Grisa yra pasiūlymas, kuris tikrai pradžiugins modernaus dizaino mėgėjus. Šis subtilių pilkų atspalvių dekoras suteiks jūsų interjerui modernumo ir elegancijos, sukurs nepakartojamą atmosferą.

Callisa Grisa  – tai skirtingų pilkų atspalvių derinys, suteikiantis minimalistinį ir modernų charakterįŠios subtilios spalvos puikiai dera su modernaus interjero stiliumi, suteikia gaivumo ir rafinuotumo. 

Calissa Grisa matmenys yra 1220 mm ilgio ir 228 mm pločio, todėl galite sukurti tolygų ir harmoningą grindų paviršiaus išdėstymą. 

Calissa Grisa puikiai tiks svetainėms, virtuvėms, biurams ir kitoms patalpoms, kuriose norisi sukurti šiuolaikiško žavesio kupiną erdvę.

Imperial Choklad

26,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Suteikite savo interjerui prabangos su Imperial Choklad

Naudojant Mineral Hybrid Core (MHC) technologiją, natūralios medienos estetika sujungiama su neprilygstamu akmens patvarumu. Imperial Choklad grindys yra atsparios vandeniui, įbrėžimams.

Imperial Choklad garantuoja akustinį komfortą dėka Silent Step Pad technologijos. Danga taip pat yra saugi alergiškiems žmonėms ir ekologiška, joje nėra ftalatų ar formaldehido.

Dėl savo universalumo tinka bet kokio tipo patalpoms – nuo ​​modernių gyvenamųjų kambarių, miegamųjų iki biurų ir komercinių patalpų, kur estetika dera su funkcionalumu.

Lengvą montavimas dėl UNICLIC sistemos, kuri leidžia greitai ir efektyviai montuoti nenaudojant specializuotų įrankių.

Nudo Paglia

33,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Nudo Paglia  tai puikiai atkartotas grūdėtumas, subtilūs smėlio ir rudi atspalviai.

Nudo Paglia išsiskiria ne tik savo estetika, bet ir išskirtiniu atsparumu trinčiai, drėgmei ir įbrėžimams, todėl jos yra idealus sprendimas intensyviai naudojamoms svetainėms, virtuvėms ir vonios kambariams. Villerock grindyse naudojama revoliucinė Mineral Hybrid Core (MHC) technologija užtikrina grindų ilgaamžiškumą.

Nudo Paglia grindys yra ekologiškos, pagamintos nenaudojant ftalatų ir formaldehido, todėl yra saugus pasirinkimas alergiškiems žmonėms ir šeimoms su mažais vaikais.

Suderinamumas su šildomomis grindimis suteikia papildomo komforto ir energijos vartojimo efektyvumo, o integruota Silent Step Pad ™ sistema užtikrina tylius žingsnius, užtikrindama ramybę ir tylą bet kurioje patalpoje.

Callisa Miel

22,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Calissa Miel dekoras yra unikalus pasiūlymas, suteikiantis jūsų interjerui šilumos ir elegancijos. Medaus ąžuolo įkvėptas dekoras džiugina natūraliu medžio žavesiu, sukuria harmonijos ir jaukumo atmosferą bet kurioje patalpoje.

Callisa Miel  matoma medienos struktūra suteikia šiam dekorui unikalią, natūralią išvaizdą, artimą tikram medžiui. 

Calissa Miel matmenys yra 1220 mm ilgio ir 228 mm pločio, todėl galite sukurti tolygų ir harmoningą grindų paviršiaus išdėstymą. 

Calissa Miel puikiai tinka svetainėms, miegamiesiems, valgomiesiems ir kitoms patalpoms, kuriose norite sukurti unikalią, kupiną šilumos ir elegancijos erdvę.

Imperial Canini

26,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Imperial Canini dekoras perkelia klasikinį natūralaus medžio grožį į modernias gyvenamąsias erdves. Šiltas, auksinis atspalvis ir ryški ąžuolo tekstūra puikiai dera tiek tradiciniame, tiek moderniame interjere.

Naudojant Mineral Hybrid Core (MHC) technologiją, natūralios medienos estetika sujungiama su neprilygstamu akmens patvarumu. Grindys yra atsparios vandeniui, įbrėžimams.

Imperial Canini garantuoja akustinį komfortą dėka Silent Step Pad technologijos. Danga taip pat yra saugi alergiškiems žmonėms ir ekologiška, joje nėra ftalatų ar formaldehido.

Dėl savo universalumo tinka bet kokio tipo patalpoms – nuo ​​modernių gyvenamųjų kambarių, miegamųjų iki biurų ir komercinių patalpų.

UNICLIC sistema leidžia greitai ir efektyviai montuoti nenaudojant specializuotų įrankių.

Nudo Caldo

33,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Nudo Caldo džiugina natūraliomis spalvomis. Šiltas ir šviesus šių grindų tonas suteikia bet kokiam kambariui namų šilumos ir ramybės pojūtį, sukuria erdvę, kurioje norite būti.

Nudo Caldo išsiskiria ne tik savo estetika, bet ir išskirtiniu atsparumu trinčiai, drėgmei ir įbrėžimams, todėl jos yra idealus sprendimas intensyviai naudojamoms svetainėms, virtuvėms ir vonios kambariams. Villerock grindyse naudojama revoliucinė Mineral Hybrid Core (MHC) technologija užtikrina grindų ilgaamžiškumą.

Nudo Caldo grindys yra ekologiškos, pagamintos nenaudojant ftalatų ir formaldehido, todėl yra saugus pasirinkimas alergiškiems žmonėms ir šeimoms su mažais vaikais.

Suderinamumas su šildomomis grindimis suteikia papildomo komforto, o integruota Silent Step Pad ™ sistema užtikrina tylius žingsnius.

Callisa Nordic

22,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Calissa Nordic – tai švelnių šviesios medienos atspalvių derinys, suteikiantis lengvo, malonaus charakterio. Ryškios spalvos puikiai atspindi skandinavišką stilių, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas minimalistiniam interjerui ir natūralioms medžiagoms. Dėl natūralios apdailos ir tikroviškos medienos struktūros Calissa Nordic sukuria jaukią ir atpalaiduojančią atmosferą.

Callisa Nordic matoma medienos struktūra suteikia šiam dekorui unikalią, natūralią išvaizdą, artimą tikram medžiui. 

Calissa Nordic matmenys yra 1220 mm ilgio ir 228 mm pločio, todėl galite sukurti tolygų ir harmoningą grindų paviršiaus išdėstymą. 

Calissa Nordic pasirinkimas tiems, kurie nori sukurti skandinaviško stiliaus įkvėptą interjerą. 

Imperial Linum

26,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Dėl unikalios Wood Touch struktūros Imperial Linum puikiai atkuria medienos tekstūrą, praturtindama erdvę šiluma ir natūralia išvaizda.

Naudojant Mineral Hybrid Core (MHC) technologiją, natūralios medienos estetika sujungiama su neprilygstamu akmens patvarumu. Grindys yra atsparios vandeniui, įbrėžimams.

Imperial Linum garantuoja akustinį komfortą dėka Silent Step Pad technologijos. Danga taip pat yra saugi alergiškiems žmonėms ir ekologiška, joje nėra ftalatų ar formaldehido.

Dėl savo universalumo tinka bet kokio tipo patalpoms – nuo ​​modernių gyvenamųjų kambarių, miegamųjų iki biurų ir komercinių patalpų.

UNICLIC sistema leidžia greitai ir efektyviai montuoti nenaudojant specializuotų įrankių.

Nudo Prata

33,00 €
Turimas kiekis: Nebeturime

Nudo Prata grindys yra subtilios pilkos spalvos, atspindi natūralią medžio struktūrą.

Nudo Prata dėl naujoviškos Mineral Hybrid Core technologijos yra ne tik neįtikėtinai patvarios, bet ir lengvai montuojamos bei prižiūrimos. Todėl jos yra idealus pasirinkimas intensyviai naudojamose patalpose – tiek privačiuose namuose, tiek komercinėse patalpose, pavyzdžiui, restoranuose ar biuruose. 

Dėl integruoto IXPE pakloto grindys yra tylios ir patogios, kartu užtikrina puikią garso izoliaciją.

Naudojant UNICLIC technologiją, montavimas tampa paprastas ir greitas. Nudo Prata taip pat yra ekologiško pasirinkimo sinonimas – joje nėra ftalatų ar formaldehido.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website