Cart
Custom content
<p>This is custom content</p>

Grindų priežiūra

Dr. Schutz GmbH yra Vokietijos kompanija įkurta 1955 metais. Per tiek metų sukaupusi didelę patirtį ir idealiai ištobulinusi valymo priemonių gamybą Dr. Schutz šiuo metu yra viena pirmaujančių kompanijų Europoje. Dr. Schutz gamina aukščiausios kokybės grindų dangų valymo bei priežiūros priemones. Bendradarbiaudama su žymiausiais grindų dangų gamintojais ir atlikdama įvairius bandymus Dr. Schutz sukūrė unikalią produktų grupę, skirtą pačioms įvairiausioms grindų dangoms valyti: laminatui, PVC dangoms, parketui, linoleumui, kiliminėms dangoms, kilimams, kamštinėms grindims ir plytelėms.
 
Jūs galite rasti ir specialios paskirties priemonių, kurios pagelbės kasdienėje namų ruošoje, padės atnaujinti ar išblizginti mylimus daiktus, prižiūrėti lauko baldus, išvalyti kramtomos gumos, nagų lako ir kitas sunkiai išvalomas dėmes.

Aktyvūs filtrai

Turimas kiekis: 999999999 Turime
Easy care – speciali emulsija vandens pagrindu, skirta medinėms ir WPC terasoms.
Suteikia apaugą nuo UV spindulių ir chemikalų.
Periodiškai dengiama po alyvavimo Dr. Schutz alyvomis, prailgina puikią grindų išvaizdą ir padidina alyvavimo intervalus.
Itin lengva naudoti, galima padengti ir neapdorotą medieną, t.y., nepadengtą alyva.
Turimas kiekis: 999999999 Turime
Nesvarbu kokia yra terasa: medinė, akmeninė, betoninė ar iš WPC lentų, vasarą ji virsta maloniu prieglobsčiu.
Kad terasos grožis nebūtų prarastas dėl aplinkos poveikio, purvo, dėmių, papilkėjimo ar apsamanojimo, Dr. Schutz sukūrė ir daugelį metų tobulino valymo produktus įvairioms lauko grindims ir baldams valyti bei prižiūrėti.
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website