Ar jums reikia naujų grindų laikinoje vietoje, kurioje dirbate? Išbandykite mūsų mobiliųjų grindų sistemą.

Kas nenorėtų, kad erdvė aplink save būtų jauki ir reprezentacinė? Tačiau nuomojamuose pastatuose tai nėra taip paprasta. Kartu išeidami galite pasiimti baldus ar kitus daiktus, tačiau investuoti į naujas grindis ar sienas, kai žinote, kad tam tikru metu išeisite iš patalpų, nėra idealu. PVC plytelės „Fortelock“ keičia viską.

Kilnojamas grindis vėl ir vėl galima kloti ir demontuoti. Greita, funkcionali ir vizualiai patraukli – tai „Fortelock“, mobiliųjų grindų sistema, leidžianti lengvai sukurti visiškai naujas grindis arba perdengti senąsias.

Jums įdomu, kodėl ji tokia populiari komercinėse patalpose, salonuose, parodose ar sandėliuose? Atsakymas paprastas: įdiekite, naudokite, išardykite ir perkelkite ją visur, kur tik sugalvojate. Jei reikia, šios nešiojamos grindys tarnaus beveik amžinai. Kai tik norite perkelti savo verslą, galite lengvai išmontuoti plyteles, supakuoti ir vėl įdiegti kitur. Be šių savybių, nereikia jokių specialių įgūdžių. Galite pasirinkti ne tik vienspalves plyteles, kurios geriausiai tinka techninėms erdvėms, bet ir dekoro plyteles su medžio ar akmens imitacija.

Pasirinkę „Fortelock“, bet kurią parduotuvę, saloną ar dienos centrą galite padaryti jaukesnį.

Mobilní PVC dlažba Fortelock


Idealios laikinos verslo vietos grindys

Patobulinti išsinuomotos vietos patalpas ir grąžinti jas į pradinę būklę dažnai gali būti gana sunku. Kadangi plytelės yra pagamintos įvairių spalvų, galite eksperimentuoti ir pasidaryti įdomių, jums labiausiai tinkančių raštų. Arba galite tiesiog sudėti visas grindis savo mėgstama spalva. Jei pasikeis jūsų verslo ar prekės ženklo dizainas, grindys gali būti lengvai keičiamos. Kai jūsų nuomos laikas pasibaigs, jūs tiesiog pasiimsite grindų dangą su savimi.

Plytelės apsaugo esamą paviršių

Ar turite naujas betonines grindis ir norėtumėte, kad jos kuo ilgiau išliktų gerai išsaugotos? Tada jūs turėtumėte tai apsaugoti. Ir tai gana lengva. Naudodamiesi „Fortelock“ nereikia samdyti grindų klojimo įmonės, naujas grindis galite kloti patys. Bendrovės gali lengvai panaudoti laisvus savo darbuotojų pajėgumus, kurie atsispindės galutinėje naujų grindų sąskaitoje. Naudodamiesi blokavimo sistema, plyteles galima lengvai panaudoti esamoms grindims perdengti, kurios nebus pažeistos mechaniškai. Jei kažkaip sugadinsite plyteles, greitai ir lengvai galėsite jas pakeisti kita. Jums nereikia nutraukti darbų dėl grindų remonto.

O išvaizda – puiki po metų!

Fortelock“ jus nustebins savo ryškiomis spalvomis, kurios neišbluks laikui bėgant, taip pat pačia medžiagos kokybe. Liejinių spynos puikiai dera viena prie kitos. Dažnas montavimas ir ardymas neturi didelės neigiamos įtakos spynų tvirtumui ir plytelių kokybei! „Fortelock“ tinka patalpoms, kuriose grindys dažnai būna intensyviai naudojamos. Naudojimo pavyzdžiai yra automobilių salonai ar automobilių stovėjimo aikštelės, kuriose plytelės turi atlaikyti ne tik dideles apkrovas, bet ir ratų trintį ar skysčių nutekėjimą. Štai kodėl „Fortelock“ taip pat myli Vokietijoje BMW! Pavyzdžiui, „Fortelock“ gamybos vietose rado vietą „DencoHappel“ oro kondicionavimo gamykloje. Dėl tvirtų spynų ir lengvos priežiūros, dangą renkasi ir sporto aikštynų savininkai. Ar galite įsivaizduoti, kad „Fortelock“ taip pat yra jūsų verslo dalis?

Ilgo tarnavimo laikotarpio sandėlių ir dirbtuvių grindys


Sandėliuose ar dirbtuvėse grindys yra veikiamos įvairių veiksnių, nei bet kur kitur. Tokiu atveju jos turėtų būti atsparios išsiliejusiems plovikliams, vandeniui, šakinių krautuvų judesiams ar laikomų medžiagų svoriui. Šiose vietose daugiausia naudojamos betoninės grindys, kurios turi savo privalumų. Jei jūs ieškote kažko, kas tiktų mažoje parduotuvėje, ir jums nereikia nieko ypatingo, galbūt to pakanka. Tačiau įmonės turėtų apsvarstyti savo didelių sandėlių grindų alternatyvas. PVC grindys dirbtuvėse ir sandėliuose suteikia daugiau galimybių, nei jūs tikėjotės.

Ar norite grindų, kurių tarnavimo laikas būtų ilgas?


Ilgas tarnavimo laikas paprastai yra svarbiausias kriterijus klientams renkantis grindis. Jei ieškote tokios grindų sistemos, optimaliausias sprendimas yra „Fortelock Industry“ PVC grindys. Šis modelis dažnai naudojamas pramonės įmonėse ir yra puikus sprendimas sandėliuose, kur laikomos sunkiosios prekės. Šio tipo grindys priima dideles apkrovas, pavyzdžiui, dažnai naudojamos kartu su keturių ratų vežimėliais su guminėmis padangomis, skirtos kroviniams iki 1500 kg. Idealiai tinka jūsų sandėlyje, angare, gamykloje ar mažesnėje dirbtuvėje. Jos taip pat pasižymi puikiu atsparumu cheminėms medžiagoms, todėl jums nereikia jaudintis, jei ką nors išsiliejate ant grindų. Dėl plataus spalvų diapazono jos leidžia kurti praktinius raštus ant grindų, užtikrinant skirtingų zonų atskyrimą ir padeda užtikrinti darbų saugą.

Kam netinkamos betoninės grindys?

Betonas yra neabejotinai tikslinės pramoninės grindys, tačiau jei norite ką nors pakeisti į gerąją pusę, „Fortelock Industry“ tikrai bus puikus pasirinkimas. Lengvas valymas: šluoste ir paprastu grindų valikliu dirbtuvėse. Didesniame sandėlyje valymo mašina su besisukančiu šepečiu. Platus spalvų asortimentas: Skirtingos darbo zonos yra padalintos gamyklose ir didesnėse patalpose išskiriant spalvomis. „Fortelock“ PVC grindų dėka šias zonas galite lengvai pakeisti skirtingomis spalvomis.

Neslidus paviršius: „Fortelock“ plytelės yra su neslidžiu paviršiumi, kuris yra geras ne tik pėstiesiems. Šis pranašumas ypač naudingas sandėliuose, kuriuose juda krovimo įranga. Padėklų krautuvas taip pat gali slysti ant šlapių grindų. Greito remonto galimybė: Jūs negalite taisyti betoninių grindų dalimis, tačiau PVC grindų atveju galite pakeisti vieną plytelę.

Klasikinės betoninės grindys ar modernios PVC plytelės?

Jei įsigysite savo sandėliui ar dirbtuvėms betonines grindis ir jei viršutiniam sluoksniui sutvirtinti naudosite cemento dangą, jos bus atsparesnės. Jei ieškote greito sprendimo, būtinai apsvarstykite „Fortelock Industry“.

PVC plytelės – ideali grindų sistema parodoms ir mugėms

Ar jūs dalyvaujate parodose ir mugėse? Nesvarbu, kuriuo metų laiku prasideda jūsų parodų sezonas, pravartu tam pasiruošti iš anksto. Kelios dienos, kuriomis mes visi tikimės, gali atnešti arba didelę sėkmę, arba, kita vertus, – didelį nusivylimą. Jei nepaliekate ekspozicijos projekto ir įrengimo kažkam, bet bandote ją susikurti patys, pasiruošimas yra labai svarbus ir verta apgalvoti kiekvieną detalę.


Mes, žinoma, negalime garantuoti jums stendo, kuris pritrauks lankytojus ir bus 100% funkcionalus. Tačiau mes galime jums padėti su jo grindimis – „Fortelock“ mobiliųjų grindų sistema, kuri neapsunkins jūsų biudžeto tuo metu, kai skaičiuojamas kiekvienas euras. Jis atsparus lankytojų antplūdžiui, jūs galite jas sudėti ir išardyti parodos pabaigoje, kad išsaugotumėte jį dar kartą. Suinteresuotas? Pažvelkime atidžiau.

Montuokite grindis taip, kaip jums patinka

Žmonių, ieškančių bazinių, standartinių grindų, yra daugybė, tačiau mobiliųjų grindų, kurias galima perkelti, pakloti, sumontuoti, išmontuoti ir vėl pašalinti, poreikis yra retesnis. Galbūt dėl ​​to ne daug žmonių orientuojasi kalbėdami apie nešiojamų grindų variantus. Viena iš šių galimybių yra „Fortelock“ gaminamos PVC plytelės. Rinkoje galite rasti mobilių, specialiai sukurtų grindų dangų, skirtų sporto arenoms, parodoms, šokių salėms ar kitoms reikmėms. Tačiau greičiausiai tuo pasinaudos organizacijos, kurios reguliariai organizuoja tokio pobūdžio renginius. Jei planuojate grindis naudoti ne vieną kartą, o tik parodose, geriau nusipirkti ką nors universalesnio. „Fortelock“ grindys, be kitų privalumų, suteikia būtent tai. Jas galite naudoti ne tik pristatydami savo gaminius ar paslaugas mugėse, parodose ar salonuose, bet ir per daugelį kitų užsiėmimų.

Grindų konstrukcija

Yra daugybė medžiagų rūšių, kurias galite pasirinkti lentos arba plytelių pavidalu. Tai gali atrodyti kaip mažas skirtumas, tačiau žiūrėkite savo komforto. Jei jums reikia kažko greito ir lengvo, geriau įsigykite plyteles, kurias galima lengvai pakloti ir vėl išmontuoti. Galite nusipirkti tiek, kiek jums reikia. Kai ateis laikas ir vėliau turėsite padengti skirtingo dydžio plotą, galite lengvai pridėti arba pašalinti plytelių skaičių. Atsižvelgdami į jų dydį, galėsite juos patogiai sudėti į automobilio bagažinę ir dar daugiau, jums neprireiks kito žmogaus pagalbos.

Kaip pasirinkti?

Montavimo greitis

Jums reikia greitai pakloti ir nuimti grindis, nėra laiko gaišti. Kai parodos administracija leis patekti į aikšteles, stendo pastatymas užtruks tik kelias dienas ar valandas. Daugelyje mobiliųjų grindų naudojama blokavimo sistema, panaši į „Fortelock“. Tačiau „Fortelock“ atveju jums nereikia nieko ypatingo, jei norite kloti grindis. Vienintelis dalykas, kurio jums prireiks, yra guminis plaktukas, padedantis plyteles sujungti tarpusavyje, ir, jei reikia, paprastas pjovimo peilis plytelėms pjaustyti aplink sienas ar kampus. Plyteles galite kloti tiesiai ant medinių ar betoninių parodų aikštelių grindų. Be to, tokiu būdu apsaugosite originalias grindis, kurias lankytojai gali sugadinti, vadinasi, neturėsite jokių papildomų išlaidų.

Dizainas

Jei jūs kada nors lankėtės parodoje, tikrai pastebėjote, kad kai kurių verslininkų ar prekybininkų stendas yra pastatytas ant to pačio seno pagrindo. Savo grindų naudojimas turi pranašumų ir dizaino atžvilgiu. Galite pritraukti lankytojų dėmesį ar net suderinti grindis su savo prekės ženklo spalvomis. Plytelės yra derinamos.

Judančios grindys

„Fortelock“ grindis lengva perkelti ir lengva išardyti. Išardę galite sudėti gabalus vienas ant kito ir kadangi jų dydis yra ne daugiau kaip 51 cm x 51 cm (atsižvelgiant į tipą), galite juos laikyti beveik bet kur.

Lengvas pakeitimas

Plytelės, kurias dažnai išardysite, gabensite ir vėl naudosite parodose, socialiniuose ar kituose renginiuose, gali pasižeisti. Apsvarstykite didelę apkrovą, ne tik pagal svorį. Be stalų, kėdžių, pilnų lentynų ar kitų sunkių daiktų, taip pat gali nutikti, kad moterys vaikščios grindimis aukštais, plonais kulnais. Ir jei jums ar vienam iš lankytojų pavyksta sugadinti jūsų mobiliąsias grindis, sprendimas yra paprastas – užuot pakeitę visas grindis, tiesiog pakeiskite vieną pažeistą detalę!

Patvarūs sujungimai

Jungtys tarp kiekvieno gabalo taip pat turėtų būti patvarios. Dažnai bus klojamos ir demontuojamos grindys, į kurias taip pat reaguoja „Fortelock“. Specialiai suprojektuotos spynos nekeičia savo formos ir sudaro tvirtą jungtį net dažnai montuojant. Kadangi jūs visada juos sujungsite su jau minėtu guminiu plaktuku, jums nereikės jaudintis, kad jie bus sugadinti. Galite naudoti grindis metų metus, lengvai reguliuoti jų plotą, o sunaikinus kurį nors gabalą, jūs tiesiog pakeisite jį nauju.

Neslystančios

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – pasirūpinkite saugumu. Nesvarbu, kur bus grindys. Nesvarbu, ar norite jas naudoti parodoje, gimtadienio vakarėlyje ar kur kitur, svarbiausia, kad ant jų niekas nepaslystu. „Fortelock“ su neslystančiu paviršiumi (DIAMOND), kuris tinka net tose vietose, kur keliami didesni reikalavimai, bent iš dalies padės išvengti galimų avarijų.

Mobilios grindys – tolimesnis naudojimas

Situacijų, kai būtų gerai turėti su savimi grindų dangą yra gana daug, o kai kuriais atvejais tvirtas pagrindas po jūsų kojomis suteiktų daugiau jaukumo. Mobiliųjų grindų pranašumas yra tai, kad jas galite naudoti ne tik savo verslui, bet ir asmeniniams poreikiams tenkinti. Be bendro naudojimo, pavyzdžiui, garažo ar dirbtuvių grindų, „Fortelock“ taip pat gali būti naudojamas kaip grindys įvairiems socialiniams renginiams. Organizuojant įvairias šventes su didelėmis palapinėmis, mobiliosios grindys gali būti puikus laikinas aksesuaras. Palapinė nuo lietaus ir tiesioginės saulės apsaugos ne tik jūsų svečius, bet ir plyteles, pagamintas iš PVC. Tai padarys buvimą joje malonesnį visiems dalyviams, pavyzdžiui, stovint ir kalbantis prie puodelio kavos. „Fortelock“ taip pat gali būti didžiulė parama organizuojant renginius nuomojamose vietose, pastatuose ar sporto salėse. Nešiojamų grindų sistemų dėka galėsite pakeisti bet kurią erdvę.

Kodėl „Fortelock“ yra pranašesnis pramonėje?

Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra atnaujinti ar kapitališkai remontuoti pažeistas gamyklos grindis ar perdaryti visiškai naujas pramonines sales, tikrai geriausia pradėti nuo grindų.

Didelėse įmonėse grindų pasirinkimas dažniausiai tenka dizaineriams ir architektams, tuo tarpu mažesniems pastatams viską pasirenka pats savininkas. Nesvarbu, ar priklausote vienai, ar kitai grupei, tikriausiai esate čia, kad sužinotumėte daugiau apie „Fortelock“ PVC grindų plyteles. Fotelock surenkamos grindys padaro geras pramonines grindis. Perskaitykite, paaiškinsime, kokios grindys tinka pramonėje.

Pirmiausia nesvarbu, ar PVC grindų plytelės yra geriau pritaikytos pramoninėms grindims inžinerijos ar gamybos srityje ar grindims sandėlyje. Tarpusavyje plytelės ant betoninių grindų.

Trumpai pažvelkime pavyzdžiui į betoninių grindų atnaujinimo galimybes. Jų yra labai daug. Cemento lygintuvai yra tinkami plyšiams padengti ar taisyti bei grindims išlyginti. Taip pat dažnai naudojamos epoksidinės dangos. Kitas galimas pasirinkimas yra „Fortelock“ PVC surenkamos plytelės. Jos gali būti naudojamos ant bet kokios kokybės šlifuotų betoninių plokščių ar betoninių grindų, todėl kruopščiau paruošti pagrindą nereikia. Tačiau esant didesniam nelygumui, betoninį pagrindą rekomenduojama išlyginti. Oficialioje „Fortemix“ svetainėje rasite reikiamus cemento užpilus, savaime išsilyginančius mišinius, užpildus ar dangas.

Savybės tinkančios pramoninėms grindims

PVC surenkamos plytelės gali atlaikyti viską, kas jų laukia pramonės įmonėse. Jų polimerinė struktūra atspari aliejams ir rūgštims. Vanduo nėra problema, nes spynos yra sandarios, todėl po jomis gali patekti tik labai mažas kiekis. Be to, šis minimumas greitai išgaruoja, naudojant „AirFlow“ kanalų sistemą.

Neslystančio protektoriaus dėka grindys nėra slidžios (žmonėms ar mašinoms) ir priklauso didesnio atsparumo ugniai grindų dangų kategorijai.

Grindų žymėjimas

Gamybos įmonėse galima atskirti spalvomis pagal darbo zonas, praėjimus, krautuvų koridorius ir kt. Tai, žinoma, atliekama dažais, kad būtų galima sudaryti juosteles ir nubrėžti atskiras zonas, tačiau spalvotos PVC grindų plytelės tuo pasirūpina pačios. „Fortelock“ surenkama danga gaminama įvairiomis spalvomis, kurią galima laisvai derinti, kad būtų sukurti šie raštai. Daugeliu atvejų grindys gali būti pagamintos bendrovės spalvomis, nes atspalvių, iš kurių galima rinktis, yra tikrai nemažai. Skirtingai nuo spalvotų juostelių, kurios pamažu nusilupa, „Fortelock“ plytelių spalva išlieka.

Pigu pakeisti, jei sugadinta

Net jei grindys yra geriausios, kokios jos gali būti, jos visada gali būti sugadintos. Pakanka, pavyzdžiui, numesti aštrų daiktą ant grindų. Šiuo atveju lengva padėti PVC grindų plyteles. Plyteles galima keisti atskirai, todėl remonto išlaidos yra absoliutus minimumas. Kaina, kokybė, ilgaamžiškumas ir patirtis. Tai yra pagrindiniai kriterijai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis tinkamas grindis. Kadangi „Fortelock“ pranašumas visose šiose srityse, pats laikas pagalvoti apie tai savo pramonės projektams.